Webdesign stránek a e-shopů

Navrhneme unikátní a uživatelsky přívětivý design vašich webových stránek, e-shopu nebo aplikace založený na potřebách vaší firmy a především vašich zákazníků.

Unikátní a moderní design na míru

Navrhujeme weby, e-shopy i webové nebo mobilní aplikace tak, aby odpovídali moderním standardům a byli snadno rozpoznatelné od konkurence.

Unikátnímu webdesignu předchází analýza konkurence a především potřeb vaší firmy a vašich zákazníků. Můžeme tak navrhnout web, který bude funkční, odliší se od konkurence a nabídne vašemu marketingu unikátní nástroj vašeho podnikání.

Propracované UI

U každého návrhu dbáme především na dobré uživatelské rozhraní (UI) a funkčnost, které pomohou k lepšímu uživatelskému prožitku (UX) a proto, že čím lepe se vaši zákazníci na webu nebo aplikaci budou orientovat, tím pravděpodobněji nakoupí.

Naše návrhy webů i aplikací jsou vždy doplněny o veškeré potřebné materiály, které kodérům a programátorům pomohou se správným pochopením a nakódováním prvků ve všech jejich stavech. Z návrhu je tady jasné jak se prvky chovají například při najetí myší, při kliknutí apod.

Návrh jako prototyp

K práci využíváme moderních nástrojů, které nám dovolují online sdílet s vámi náš pracovní proces, tak že máte neustále přehled o stavu návrhu i jeho funkčnosti. Živě nám tak můžete koukat pod ruce a návrh případně přímo konzultovat.

Prezentace návrhu je zároveň interaktivní. můžete si tedy návrh ozkoušet tak, jak to bude následně vypadat i po nasazení designu do kódu.

Podívejte se na výsledky naší práce

Zobrazit portfolio

Kontaktujte mě

Martin Svoboda

Martin Svoboda

  • IČO: 87593254
  • Chocerady 50, 257 24
  • +420 608 811 989
  • +420 608 811 989

    Tento web je chráněn pomocí reCAPTCHA a společností Google dle Zásad ochrany osobních údajů a platných smluvních podmínek.

    Title

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.