Tvorba webových stránek a e-shopů

Vyvineme plně responzivní a optimalizované webové stránky i e-shop se snadnou administrací.

Převod webdesignu do responzivní šablony

Převedeme náš, nebo i vámi dodaný, návrh webu do kódu a vytvoříme z něj plně responzivní html šablonu připravenou k nasazení na web. Takto připravená šablona lze rovnou použít do ostrého provozu jako statická stránka a nebo ji lze nasadit na jakékoliv CMS.

Šablona je doplněna o přehled všech elementů a prvků, které lze v rámci webu jakkoliv využít.

Ukázka kompletního přehledu prvků šablony

Nasazení šablony na CMS WordPress

Jakýkoliv design nebo html šablonu nasadíme na nejrozšířenější redakční systém Wordpres, který nabízí snadnou správu a administraci.

Vytvoříme vám unikátní šablonu se všemi potřebnými funkcemi eliminující zbytečné používání dalších pluginů, které by zatěžovali váš server.

E-shop postavený na WooCommerce

V případě e-shopu šablonu plně připravíme pro použití s ecommerce systémem WooCommerce bežící na CMS WordPress. Toto řešení nabízí vysokou škálovatelnost a možnosti dalšího rozšiřování a uprav bez jakéhokoliv omezení nebo nutnosti pronájmu.

Od instalace po spuštění

Rádi vám se zprovozněním vašeho webu pomůžeme. Nainstalujeme veškeré potřebné systémy, nasadíme šablonu, webové stránky zabezpečíme proti nežádoucím útokům a spamu a zařídíme vše co bude potřeba aby vaše stránky fungovali rychle a spolehlivě bez nutnosti dalšího zásahu.

V případě potřeby zařídíme i doménu a hostování webu na velice spolehlivých a ověřených serverech. Nemusíte tedy váš drahocenný čas trávit nad výběrem nejlepšího řešení. Vše uděláme za vás

Podívejte se na výsledky naší práce

Zobrazit portfolio

Kontaktujte mě

Martin Svoboda

Martin Svoboda

  • IČO: 87593254
  • Chocerady 50, 257 24
  • +420 608 811 989
  • +420 608 811 989

    Tento web je chráněn pomocí reCAPTCHA a společností Google dle Zásad ochrany osobních údajů a platných smluvních podmínek.

    Title

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.