CCS Carnet – monitoring nové generace

Pro CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o., předního poskytovatele flotilových řešení v oblasti palivových karet a telematiky jsme navrhli a zpracovali logo monitorovacího systému Carnet, webdesig a prototip webových stránek, které jsme pak převedli do HTML šablony. Dále vytváříme například i tiskoviny spojené s tímto systémem.

Html šablonaLogodesignTiskovinyWebdesign

Branding, Tvorba webu, Webdesign

https://www.carnet.cz

V logu Carnet je název doplněn o dvě křivky znázorňující GPS signál a to ze zřejmého důvodu – jedná se o telematický systém monitorující vozidla. Tento signál je pak použit i v dalších materiálech.

Nosným prvkem grafiky celého webu Carnet je auto, které provází návštěvníka napříč celým obsahem. Z auta pulzuje několik kruhů znázorňující již zmíněný GPS signál.

Toto auto v sobě skrývá i další animaci. Po najetí myší se auto rozsvítí. Na autě je umístěno i tlačítko pro uzavření objednávky. Jelikož je auto na všech stránkách a pohybuje se zároveň se skrolováním obsahem, je tlačítko stále viditelné a při ruce.

Dalším zajímavým funkčním prvkem je mapa pomocí které lze filtrovat obchodní partnery. Partnery lze filtrovat nejen pomocí mapy ale i pomocí vyjíždějícího menu nebo odkazů přímo u partnerů. Jakákoliv filtrace okresu nebo i kraje je na mapě znázorněna.

Více z návrhu webu

Brožura

E-book

Kontaktujte mě

Martin Svoboda

Martin Svoboda

  • IČO: 87593254
  • Chocerady 50, 257 24
  • +420 608 811 989
  • +420 608 811 989

    Tento web je chráněn pomocí reCAPTCHA a společností Google dle Zásad ochrany osobních údajů a platných smluvních podmínek.

    Title

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.